В кінці жовтня 2016 року в групах ВКонтакте з’явилися обкладинки, і багато відзначили, що соціальна мережа стала ще більше схожим на Facebook. Тоді ж представники соцмережі відзначили, що підтримка обкладинок на мобільних пристроях з’явиться трохи пізніше. І вони вийшли перед Новим роком, коли більшість спільнот вже розробило і встановило нову графіку.

В кінці грудня 2016 року багато спільноти ВКонтакте зіткнулися з проблемоювони виявили на обкладинках некоректне відображення деяких елементів (iOS і Android). Фахівці з Checkboxes розповіли, як виправити ситуацію.

Для груп з трафіком до 20% рекомендується залишити десктопний варіант. В десктопверсії можна розмістити над кнопками заклики вступити в групу і написати повідомлення спільнотице збільшує обігу та конверсію під вступу.

Всім іншим рекомендується звертати увагу на те, щоб графічні елементи і тексти не потрапляли в край праворуч, ліворуч і зверху. Необхідно дотримуватися таких відступів:

197 px ліворуч і праворуч;
83 px зверху (зона індикаторів): з невеликим запасом, щоб виглядало органічно.
На обкладинку часто потрапляють і керуючі елементи: три крапки (доп. опції меню) і стрілкаНазад»). Щоб цього не допустити, до лівого і правого або вставкам в 197 px можна додати ще 140 px.

Щоб обкладинка виглядала акуратно на всіх пристроях, рекомендується враховувати особливості мобільних додатків VK.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here