16 сервисов для отложенного постинга в соцсетях

0
1600
Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Робота з соціальними мережами – важлива частина формування цілісності вашого бренду в очах користувачів. По численним дослідженням молодіжна та підліткова аудиторія, тим більше довіряє бренду і розповідає про нього своїм друзям, чим активніше вона взаємодіє з користувачами в соцмережах.
Найбільш оптимальна кількість публікацій для підтримки залучення передплатників – 1-2 в день. Також не останню роль відіграють час і періодичність появи постів. Таким чином, ви – зовсім молода або ж вже відбулася компанія, що вирішила просувати свої продукти/послуги в соціальних мережах, вибрала тип контенту і час його розміщення – повинні сидіти і вручну готувати запису до виходу? Звичайно, немає. Публікації вручну віднімають тонну такого потрібного і дефіцитного часу, який можна витратити на більш корисні заняття – наприклад, створення контенту для свого блогу. Скоротити часові витрати на розміщення постів і відкрити для себе багато нових функцій з управління публікаціями вам допоможуть сервіси для відкладеного постингу в соціальних мережах.

Відкладений постинг – це автоматична публікація контенту в соціальних мережах в заданий час. Він має безліч переваг, серед яких:

можливість планувати порядок і час публікацій на тижні вперед;
позбавлення себе від дефіциту ідей, а передплатників від браку інформації – поки запланований контент викладається за розкладом, ви можете придумати і додати новий;
можливість швидкого оформлення поста з десктопа або ноутбука;
У цій статті ви знайдете 16 як платних, так і абсолютно безкоштовних сервісів для планування та розміщення контенту, а також дізнаєтесь багато нового про додаткові функції програм для автоматичного постінга.

1. Buffer (не плутати з Buffergram)

Buffer – зручний сервіс не тільки для автоматичного або відстроченого постингу, але і для кроспостинга (публікації контенту відразу в декількох соціальних мережах).

Вміє постити в: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Instagram і (за дод. плату) Pinterest
Вартість: безкоштовно + тарифна
«Економ»: ви зможете одночасно планувати 10 публікацій і розміщувати їх за 5 профілів абсолютно безкоштовно.

«Просунутий»: за $10 в місяць кількість публікацій збільшиться до 100, а профілів – до 10. Також вам стане доступний календар публікацій і з’явиться можливість відкладеного постінга для Pinterest.

Інші тарифи розрізняються лише кількістю профілів соцмереж, запланованих публікацій і користувачів, які можуть приєднатися до вас в управлінні власною індустрією відкладеного постінга.

Якщо стандартні тарифи вам здадуться не самими підходящими, Buffer може запропонувати спеціальні плани для малого, середнього і великого бізнесу.

При першому відвідуванні Buffer запропонує вам зареєструвати одну свій обліковий запис, після чого з’явиться можливість додати інші профілі соцмереж у вкладці «Accounts».

Після того, як ви зберете всі необхідні акаунти в одному місці, можна почати публікацію контенту за допомогою вкладки «Dashboard». Виберіть профілі, з яких плануєте розміщувати контент, створіть публікацію, прикріпіть до неї картинку – ось і все, ви дивовижні і можете бути задоволені собою. Однак, додавати відео Buffer поки ще не навчився.

Вкладка «Shedule» допоможе вам налаштувати графік публікацій. Якщо ви хочете, щоб ваші пости з’являлися в 11:00 і 19:00 по буднях, досить відзначити потрібні дні і вказати відповідний час.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Розділ Analytics вимірює ефективність публікацій, сортуючи пости за кількістю лайків, додавань у вибране, розшарювання та іншим критеріям. Ця функція надається користувачам на «Просунутому» тариф і вище. Для отримання більш точних даних, ви можете інтегрувати Buffer з Google Analytics у вкладці «Параметри».

2. Hootsuite

Система управління SMM-кампаній Hootsuite допоможе вам постити контент в авторежимі на декількох майданчиках відразу.

Вміє постити в: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn і (за дод. плату) YouTube, Instagram, ВКонтакте
Вартість: безкоштовно + тарифна
«Початківець»: дозволить вам розміщувати публікації з трьох акаунтів, видасть доступ до графіком публікацій і базовим результатами аналітики.

«Про»: усі функції «початківця» + збільшення кількості акаунтів до 50, доступ до розгорнутого звіту, преміум-додатками і багато іншого, всього за $9/місяць.

«Супер-про чи Бізнесмен»: нескінченний набір корисних функцій, які не мають ціни (на офіційному сайті вона не вказана).

Після авторизації в системі ви зможете додати свої соціальні профілі і приступити до створення і розміщення контенту. Склавши і запланувавши публікацію за допомогою опції «Планування» у вигляді значка з календарем, ви можете відкрити вкладку «Планувальник» (так, у Hootsuite все будується на словах з коренем «план») і переглянути всі свої пости.

Як і у випадку з Buffer, планувальник SMM-кампаній Hootsuite можна пов’язати з Google Analytics, щоб відслідковувати відвідуваність, кількість трафіку, залученість і т. д.

Розділ App Directory дозволяє встановити програми, з допомогою яких можна * ліниво * постити в Instagram, ВКонтакте, YouTube і інші майданчики. Проте, варто звернути увагу, майже всі з них платні.

3. SocialKit

У сервісі SocialKit вдало реалізований багатофункціональний модуль для відкладеного публікації медіа (зображень і відео) з можливістю їх попередньої обробки різними фільтрами.

Вміє постити в: Instagram
Вартість: енну кількість рублів в день
В першу чергу, слід зазначити, що модуль SocialKit поширюється в двох версіях: SocialKit Demo і SocialKit Pro. Перший варіант складання програми безкоштовний для некомерційного використання і містить ряд функціональних обмежень. Безкоштовна версія SocialKit Demo доступна для завантаження в особистому кабінеті відразу після реєстрації. Другий варіант збірки (SocialKit Pro) є платною версією програми. Вартість варіюється від 23 до 43 рублів в день – все залежить від строку, на який оплачується ліцензія. Чим більше термін, тим нижче вартість кожного дня.

Візуальний список з переліком медіа для постінга може бути сформований декількома способами:

зазначенням файлу,
зазначенням папки, що містить медіа
імпортом переліку медіа або папок з текстового файлу,
через відкриття раніше збереженого файла з переліками і всіма індивідуальними настройками для відкладеного публікації.
Публікації можуть здійснюватися як в стрічку профілю, так і в новий блок Stories для одного або декількох акаунтів відразу. Якщо автопостинг здійснюється в стрічку профілю, то для зображень і відео можна задати опис і встановити геометку.

В описі до медіа SocialKit дозволяє використовувати весь арсенал функцій Instagram: додавати смайли (Emoji), відзначати інших користувачів, розставляти хештегі.

Опис до будь-якого типу опублікованого контенту можна задати через поле вводу в самій формі, або ж через зовнішній файл. Останній спосіб особливо зручний у тих випадках, коли потрібно задати опис для великого числа медіа, а також при масовому автопостинге.

Сам же процес відкладеної публікації можна досить гнучко запрограмувати: встановити тайм-аути між публікаціями, вказати час старту завдання, встановити правила використання опису до медіа з зовнішнього файлу, нотифікацію прогресу і багато іншого.

Чим відрізняється SocialKit від інших сервісів

Олександр Попов, директор з маркетингу «SocialKit»:

Слід зазначити, що модуль автопостинга SocialKit, втім, як і інші модулі програмного комплексу, що дозволяє не просто замінити функціонал офіційного клієнта Instagram, але й суттєво його розширити. Особливо, якщо мова йде про масовій роботі з акаунтами. Модуль SocialKit для відкладеного постінга дозволяє заощадити десятки годин особистого часу, взявши на себе всю рутинну роботу.

Простий, але різноманітний редактор зображень в модулі створений, швидше, не в якості заміни зовнішнім графічним редакторам, а в ролі функції для пакетної уникализации зображень, що особливо важливо при масовій роботі.

Якщо ж мова йде про публікації відео, то завдяки можливості задати власну обкладинку, можна істотно підвищити конверсію від переглядів, чого немає в офіційному клієнта Instagram.

4. DoShare

DoShare відрізняється від перших двох інструментів, так як це не окремий додаток, а розширення для Google Chrome.

Вміє постити в Google+ (як корпоративні, так і особисті профілі)
Вартість: безкоштовно
Після установки і настройки DoShare з’являється на панелі браузера, звідки зручно управляти самим розширенням і публікаціями.

Тільки треба не забувати, що DoShare – розширення, і всі заплановані публікації зберігаються у вашому інтернет-браузері. І для того, щоб все пройшло за планом, ваш комп’ютер повинен бути включений в призначений час.

5. Postcron

Postcron – дуже привабливий візуально і креативно оформлений планувальник публікацій. Після реєстрації в ньому ви зможете вибрати часовий пояс і мова, додати профілі соцмереж.

Вміє постити в: Facebook, Twitter, Instagram, Google+, LinkedIn і Pinterest.
Вартість: безкоштовно + тарифна
«Випробувач»: тільки 1 користувач може одночасно публікувати максимум 10 записів з прив’язаних 5 профілів, зате безкоштовно.

Тарифи «досяг успіху», «Бізнесмен», «Вискочка» і «Божество» вимагають щомісячної оплати використання і розрізняються лише кількістю прив’язаних акаунтів і активних користувачів:

Для створення публікації необхідно вже звичним вам чином виділити потрібні профілі соцмереж, вибрати тип поста: текстовий запис, посилання з коментарем, фотографія або навіть кілька фотографій відразу, потім виставити час і клікнути Shedule.

Також у Postcron є розширення для Google Chrome, який дозволяє публікувати записи, не заходячи на сайт сервісу.

Однак серед візуальних приємностей є і один функціональний недолік – в Postcron відсутня аналітична панель.

6. SmmBox

SmmBox – великий російський сервіс управління публікаціями, в функції якого включені автопостинг і кросспостінг. Один з небагатьох планувальників, які працюють з ВКонтакте і Однокласники.

Вміє постити в: ВКонтакте, Однокласники, Facebook, Twitter, Telegram
Вартість: виключно тарифна
«Зайшов подивитися»: користувач може безкоштовно випробувати всі функції SmmBox протягом 14 днів.

Інші тарифи: «Стартер», «Профі» і «Віп-персона» розрізняються по вартості в залежності від необхідної кількості груп, гостьових доступів і акаунтів.

16 сервісів відкладеного постингу в соцсетях16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах

Крім сайту для управління публікаціями SmmBox представляє розширення для Google Chrome.

В особистому кабінеті на сайті можна взяти участь в партнерській програмі, змінити кількість прив’язаних сторінок, знайти цікавий контент для публікацій. Вкладка «Відкладений постинг» дозволяє запланувати публікації на потрібний час і встановити їх періодичність.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Але зручний інтерфейс, наявність розширення і можливість постити в російські соцмережі навряд чи зможуть компенсувати такі суттєві недоліки, як відсутність аналітичної панелі і робота тільки з одного соцмережею одночасно.

7. Later (він же Latergram)

Сервіс відкладеного постінга Later працює не тільки на ноутбуках і десктопах, але і існує у вигляді мобільного додатку, яке, до речі, зовні дуже схоже на сам Instagram. Завдяки додатку ваші заплановані публікації завжди будуть під рукою, і ви зможете внести в них необхідні корективи, перебуваючи де б то не було.

Вміє постити в: Instagram, Twitter
Вартість: безкоштовно + тарифна
Безкоштовно користувач отримує можливість опублікувати 30 постів, що містять тільки фото в Instagram і 50 в Twitter. 1 профіль Instagram, 1 – Twitter, 1 юзер і ніяких гостьових доступів. Дешево і сердито.

У платних тарифах Later додає можливість прикріплювати до публікацій відео, збільшує кількість розміщуваних постів, облікових записів користувачів і вводить всякі інші приємності.

Якщо у вас є необхідність у підборі власного тарифного плану – достатньо зв’язатися з командою Later і обговорити умови. Будь-який каприз за ваші гроші.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Варто відразу обмовитися, що сервіс не дозволяє застосовувати фільтри до запланованих публікацій. Відредагувати фото і їх описи ви зможете тільки після появи постів на майданчику.

Ще один цікавий інструмент, що надається Версії, починаючи з тарифу за 19 USD, — Linkin.bio. Ця функція дозволяє вам створити персональну вітрину прямо в Instagram.

Як це працює?

Ви реєструєтеся в Linkin.bio і додаєте унікальну іменну посилання на вашу біографію в Instagram. Коли користувач клікає по цьому посиланню, то система переносить його в ваш Linkin профіль, де представлена зібрана вашими власними руками підбірка.

Ось так: аналітики немає, фільтрів немає, зате є корисне мобільний додаток і непогана задумка для вітрини всього за 19 зелених в місяць.

8. ViralTag

Якщо у вашому житті соцмережі грають не останню роль, ViralTag стане вашим помічником у веденні власного блогу, планування публікацій і розміщення їх відразу на декількох майданчиках.

Вміє постити в: Twitter, Pinterest, Instagram, Twitter, Tumblr
Вартість: виключно тарифна
Найпростіша версія – «Індивідуал» – включає в себе необмежену кількість постів і стрічок, маркетинговий календар і панель аналітики за $24 в місяць. Для зацікавлених, але воліють не розкидатися грошима ця версія надається на 14 днів безкоштовно.

Інші тарифи відрізняються наявністю командного управління, розгорнутої аналітичної панеллю та іншими фішками, необхідними для збору статистики.

Якщо раптом сталося таке, що ви хочете продавати через Instagram – у тарифі «Бренд» є ціла спеціальна функція, присвячена цьому заняттю.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Крім додавання облікових записів, планування посад та інших – вже стандартних для цього списку – функцій ViralTag може надати вам якісний готовий контент і визначити найбільш слушний час для публікацій. У ViralTag також є розширення для Google Chrome, який дозволить вам працювати в будь-який час і в будь-якому місці.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
ViralTag дуже хороший тим, що дозволяє зручно працювати в найбільш популярному – англомовному сегменті інтернету, однак серед недоліків планувальника можна відзначити відсутність безкоштовного тарифного плану та далеко не всеосяжну аналітику навіть на самому крутому тариф.

9. Gramblr

Цей список красивих і просунутих програм просто зобов’язаний бути розведений таким простим і простим інструментом для відкладеного постингу, як Gramblr.

Вміє постити в: Instagram
Вартість: безкоштовно
На відміну від модних попередників у Gramblr немає красивою і яскравою головної сторінки, так і назва не з найбільш легко вимовляє. Постити він вміє тільки в одну соціальну мережу, зате абсолютно безкоштовно і будь-яку кількість публікацій.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Gramblr ідеально підходить для людей, не до кінця розуміють, що таке відкладений постинг і навіщо він потрібен. Максимально простий інтерфейс, русифікація меню (яка іноді ні-ні та перескакує на рідній англійська), можливість додавати відео і фото з фільтрами можуть стати першою сходинкою для користувача у створенні свого світу відкладеного постінга.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Для того, щоб пост з’явився у призначений час, ваш комп’ютер повинен бути включений, або перебувати в сні (в цьому випадку Gramblr просто виведе його зі сну, опублікує посаду і відправить назад спати). Якщо програмі не вдається зв’язатися з серверами, на яких лежить ваша найближча публікація, вона не буде викладена.

З цієї та деяких інших причин (наявність тільки дескотпной версії, відсутність можливості пост-редагування, досить обмежений функціонал) Gramblr не підходить для професійних ЅММщиков та ведення великого бізнесу. Проте він може стати відмінним безкоштовним стартом.

10. Mass Planner

Mass Planner – зручний інструмент планування постів і кроспостинга для соцмереж. Його розробники створили кумедний мультик, відображає користь планувальника для звичайної людини.

Вміє постити в: Instagram, Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+, Pinterest.
Вартість: виключно тарифна
Найпростіший тариф в Mass Planner коштує близько $9,95 в місяць і пропонує користувачеві прив’язати 16 акаунтів (аж 2 на кожну соцмережа), автоматизацію постів в Instagram, планування та автоматизацію публікацій в Tumblr.

Крутий тариф дозволяє зареєструвати довільну кількість акаунтів соціальних мереж і за традицією пропонує різні корисні штучки, які повинні допомогти вам стежити за всім, що ви там напланували.

Однак якщо для вас 16 акаунтів – мало, а нескінченна кількість – багато, та й всі ці навороти на крутому тариф не потрібні, то Mass Planner пропонує таку угоду: ви платите 15 зелених рублів одноразово, в результаті чого можете прив’язати ще 8 акаунтів і користуватися ними до кінця співпраці з сервісом. За $25 отримуєте +15 акаунтів, за $70 – скільки душі завгодно. Mass Planner називає це «додатковими модулями». При цьому, якщо ви раптом захочете перейти зі звичайного тарифу на крутий, але вже купили один або кілька модулів, достатньо сплатити різницю у вартості тарифу і модуля. Все досить зручно і чесно.

16 сервісів відкладеного постингу в соцмережах
Крім перерахованого вище Mass Planner може запропонувати вам такі цікаві функції, як автофолловинг (автоматична підписка на тих, хто підписався на вас) і автоанфолловинг (те ж саме, тільки навпаки).

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here