ВКонакте запускає єдиний каталог оголошень з допомогою якого користувачі зможуть продавати й купувати будь-які товари і послуги. Потрапити до нього можна через новий пункт в лівому меню «Товари» — vk.com/market.

Опублікувати оголошення в каталозі можна, натиснувши на кнопку «Подати оголошення» і внісши основні дані: назва, опис, фото, вартість і місце розташування. Опубліковане оголошення буде знаходитися в каталозі протягом 30 діб з моменту публікації або останнього редагування.

В каталозі можна знайти оголошення, розміщені друзями та друзями друзів, що дозволяє бачити товари, представлені тільки близьким колом людей, яким можна довіряти. Користувачі можуть скористатися глобальним пошуком, який знаходить будь-який товар, опублікований користувачами або спільнотами. Результати можуть бути відфільтровані за категоріями, ціною і розташуванню аж до станції метро.

Оплатити покупку можна безпосередньо через повідомлення за допомогою грошових переказів ВКонтакте. Однак не варто забувати, що ніхто не може гарантувати чесність кожного продавця і покупця.

Сервіс оголошення ВКонтакте безкоштовний. Зараз просувати товари можна за допомогою рекламних оголошень, а з часом розробники збираються додати спеціальні інструменти, що дозволяють просувати оголошення в самому каталозі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here