Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Почніть з ретельного чищення вашого автомобіля. Вимийте і нанесіть віск, видалити всі внутрішні та зовнішні дефекти, пропилососьте і протріть всі поверхні, помийте всі вікна. В даному випадку краще всього доручити мийку автомобіля професіоналам, що заощадить Вам час. Замініть згорілі лампи і ненадійні запобіжники.
Підготуйте звіт про історії автомобіля, щоб надати потенційним покупцям. Це створить авторитет і підвищить до Вас довіру. Продам авто на prodajavto.com; інші послуги також доступні в режимі онлайн.
Якщо у Вас є детальний звіт по експлуатації Вашого авто, підготуйте копії (з розписками послуг) для потенційних покупців. Це покаже, що Ви дбали і пропонуєте дійсно надійний автомобіль.
Багато покупці захочуть, перевірити Ваш авто у свого механіка. Для цього Вам краще буде перевірити автомобіль у свого механіка, щоб уникнути потенційних сюрпризів ближче до самої продажу.
Також Ваш автомобіль можуть оглянути служби з третьої сторони. Ці компанії оглянуть машину на вашій території і самостійно перевірять її опис і загальний стан. Ці послуги коштують відносно недорого.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here