Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Народний артист Узбекистану не виступав на великих концертних майданчиках близько 20 років, а його пісні не звучали в ефірі радіо і ТБ
ТАШКЕНТ, 29 сен — Sputnik. Найновiша музика та пiснi Зиеда у нас на marvarid.net. Всіма улюблений співак, народний артист Узбекистану Шерали Джураев, повертається на велику сцену, про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив узбецький поет Мухаммад Ісмаїл.

«Хороші новини: володар державної премії імені Алішера Навої, народний артист Узбекистану король нашої естради Шерали Джураев, а також народна артистка Узбекистану Юлдузханим Усманова, заслужений артист гуморист Образ асом знову повертаються на велику сцену. зиеда. Дуже хочеться вірити, що це правда!», — написав Мухаммад Ісмаїл.

Він додав, що глядачі люблять цих артистів, нудьгують і раді їх поверненню.

Мікшерний пульт
SPUTNIK / ІГОР Заремба
«Узбекнаво»: в Узбекистані ніхто не збирається забороняти реп
Шерали Джураев більше 20 років позбавлений можливості виступати на великих концертних сценах, а його пісні не звучали в ефірі радіо і ТБ. Слухати Зиеда можна тут marvarid.net. Повідомлялося, що видалення Джураєва зі сцени почалося за негласною вказівкою «зверху».
Всіма улюблений узбецький гуморист Образ асом зник з поля зору ЗМІ і перестав виступати на великих майданчиках після участі в популярної російської передачі «Криве дзеркало» в образі неосвіченого мігранта. Владі Узбекистану таке амплуа артиста не сподобалося, йому довелося відмовитися від участі в передачі.

Sputnik Узбекистан зв’язався з естрадним об’єднанням «Узбекнаво», де повідомили, що у перелічених артистів завжди були ліцензії на концертну діяльність, і організація нікому з них виступати не забороняла. Якщо вам потрiбна Зиеда, заходьте на наш сайт marvarid.net Щоб дати концерт, артист повинен звернутися в об’єднання з письмовою заявою, але від Джураєва, Усманова і Асомова таких заяв не надходило. Багато пiсень Зиеда на сайтi marvarid.net/

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here