Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Як зібрати бюджетний комп’ютер 2017
Комп’ютери
Ще зовсім недавно, персональний комп’ютер був вузькоспеціалізованим пристроєм, який виконує складні обчислення. Зараз же, комп’ютер придбав культовий характер, витісняючи навіть телевізор. За допомогою персонального комп’ютера люди працюють, сплачують комунальні послуги, дивляться фільми і грають у відеоігри. Один пристрій замінює кілька інших.

В іншому, комплектація комп’ютера разюче відрізняється в залежності від цілей, які переслідує його володар. Найдешевший комп’ютер можна зібрати за незначну суму, в той час як ігрове рішення, може обійтися покупцеві в досить круглу суму.
Найчастіше, набуваючи свій перший комп’ютер, покупець вибирає пристрій із середніми технічними характеристиками, наприклад: чотирьохядерний процесор, шість або вісім гігабайтів оперативної пам’яті і відеокарту з двома гігабайтами відеопам’яті. На такому пристрої можна запустити більшість сучасних ігор на середніх і високих параметрах. Але навіть такий комп’ютер буде коштувати значно дорожче найдешевшої альтернативі.

Що якщо людині потрібен комп’ютер виключно для роботи в офісних додатках, набору тексту, серфінгу в інтернеті, перегляду відео та додаткового обладнання. Как собрать бюджетный компьютер 2017. В такому випадку, зовсім не обов’язково витрачати гроші на непотрібні функції, простіше зібрати комп’ютер з найдешевших комплектуючих.

На жаль, зібрати комп’ютер доведеться вручну, адже магазинах не вигідно продавати такі збірки. В іншому, зібрати комп’ютер досить просто, головне підібрати відповідне комплектуючі.

Вибір бюджетного монітора

Вибрати монітор по суті найпростіше. Людина просто орієнтується на ціну і діагональ екрану. Найдешевші пристрої зазвичай мають 16 — 19 дюймовий екран. По суті, 19 дюймів більш ніж достатньо для комфортної роботи з комп’ютером.

В цьому плані багатьом може здатися що, простіше купити планшет, адже при бажанні, можна знайти планшетний комп’ютер за ціною найдешевшого монітора. Але це не так, адже планшети вкрай обмежені в функціоналі, більш того, дешеві планшети працюють на операційній системі Android, яка, звичайно ж, не може змагатися в функціоналі з Windows ОС.

вибір корпусу

Вибираючи корпус для персонального комп’ютера, покупець повинен придбати пристрій ATX форм-фактора. Саме від форм-фактора залежить, якого розміру материнську плату можна встановити в системний блок, а так як найдешевші і поширені материнські плати мають саме такий форм-фактор, логічно вибрати саме його.

Крім того, економніше буде придбати корпус з вбудованим блоком живлення, адже окремо блок живлення коштує приблизно стільки ж скільки і корпус. Звичайно, попередньо встановлений блок живлення не відрізняється особливою надійністю, і він ніяк не підійде тим, хто збирає ігровий комп’ютер. Але, для малопотужного пристрою, такого блоку живлення буде більш ніж достатньо. Блоку живлення, потужністю на 400 Вт, вистачить не тільки для офісних завдань, але і для не дуже вимогливих ігор.

Вибір материнської плати

Як уже писалося вище, материнську плату необхідно вибирати ATX форм-фактора, втім, найдешевші МП зазвичай і мають даний розмір.
Крім низької ціни, покупець повинен звернути увагу, на те щоб в пристрої була підтримка сучасних комплектуючих. Підтримка сучасних деталей, зовсім не означає, що материнська плата буде дорогою.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Facebook
Twitter
Предыдущая статьяЗиеда
Следующая статьяФонд Янковського і Держкіно України

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here