Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Представляючи сучасний розвиток українського кінематографа і зміни в законодавстві, глава Держкіно України Пилип Іллєнко зазначив, що держава приділяє все більше уваги розвитку кіноіндустрії і в цьому році значно зросла фінансова підтримка вітчизняних кінопроектів з бюджету. Завдяки цьому кіно в Україні перебуває на підйомі: на сьогодні за рахунок державного фінансування реалізується більше 90 вітчизняних кінопроектів. Игорь Янковский и бизнес, більш детально на сайті https://gazeta.ua/.

«Коли п’ять років тому Фонд, який я заснував, почав підтримувати вітчизняний кінематограф — просувати його за кордоном: ми були майже єдині, кого це цікавило. Тоді мало хто міг припустити, що через кілька років це розвинеться в потужну індустрію. І мене дуже тішить , що сьогодні ми бачимо стрімкий розвиток вітчизняного кінематографа. Значно зросла кількість спонсорів, які охоче підтримують наші ініціативи. Вперше в Каннах вдалося об’єднати стільки вітчизняних компаній, організувати дійсно відс але об’єднаний український стенд і провести ряд івентів, які гідно представляють наш кінематограф на світовому ринку «, — підкреслив Ігор Янковський.

Під час бізнес-ланчу увазі іноземних продюсерів було представлено вісім українських повнометражних картин, які знаходяться на різній стадії виробництва і які шукають іноземних партнерів: «Бобот», «Ворошиловград», «Егрегор», «Сторожова застава», «Quester & Max», » Толока «, документальна стрічка» Панорама «та художній фільм» Tera «.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here