Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Естетичний центр SANDY TIME — унікальна пропозиція преміум рівня в індустрії краси Києва. Ми надаємо ліцензовані медичні та косметичні послуги для жінок і чоловіків в атмосфері вишуканого релаксу і гармонії.

Розташований в самому центрі столиці, салон на печерске SANDY TIME поєднує переваги комфортабельного салону краси і сучасної косметологічної клініки. Стильні інтер’єри залів, м’яке світло, приємна музика і бездоганний сервіс у своєму розпорядженні до спокійного відпочинку, відчуженості від турбот і занурення в приємні відчуття. Додатковий релакс під час процедур відвідувачі отримують від можливості стикатися з кінетичним піском, дивно приємним на дотик і немов поточним крізь пальці. Кінетичний пісок прекрасно знімає стрес, оптимізує емоційний фон і має терапевтичний ефект. В продуманої до дрібниць обстановці розслабленості і спокою створюється краса, зміцнюється здоров’я і підвищується життєвий тонус.

Перелік і якість послуг Естет Центру орієнтовані на новітні досягнення косметології, естетичної медицини і перукарського мистецтва, здатні задовольнити вимоги найбільш вибагливих клієнтів . У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, всі процедури проводяться за інноваційними технологіями на сучасному обладнанні з застосуванням елітних препаратів і косметичних засобів .

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here