Поделиться в Facebook
Твитнуть в Twitter

Радиаторы чугунные
Радиаторы чугунные опалення знайомі кожному, кому довелося жити за часів СРСР. Масивна споруда «витримало» разом з господарями не один квартирний ремонт, але все також добре було для них щороку з середини жовтня по середину квітня.

Багатьох відлякує недосконалість дизайну масивних радиаторов чугунных, неглибокі бороди на поверхні, іноді різна товщина ребер. Так, це було, батареї доводилося регулярно фарбувати, але той обігрів, який вони забезпечували, підтверджують все.

«Плюси» чугунных радиаторов

Виробники завжди гарантували, що батареї послужать не менше, ніж півстоліття. Забути на 50 років про те, що таке холодне приміщення взимку — хіба це не здóрово?
радиаторы чугунные спокійно витримують корозійні процеси, які вже вивели б з ладу не один більш «ніжний» батарейний аналог. Досить іноді міняти міжсекційні прокладки, щоб уникнути неприємностей з початком опалювального сезону.
Тепловіддача чавуну на 150% вище, ніж у биметалла і алюмінію. Різкий період з зимового сезону на весняний буде супроводжуватися зниженням температури носія в батареях. Цей дискомфорт миттєво відчують мешканці та співробітники, якщо стоїть радиатор чугунный опалювання не чавунний. Матеріал повільно нагрівається, але настільки ж повільно і охолоджується.
Якщо ви проживаєте в приватному будинку без газу, то установка твердопаливного котла і теплозберігаючих батарей — кращий вихід для осінньо-зимового сезону. Автоматичний теплорегулятор буде зайвим, так як вуглецеве залізо не зможе швидко охолодитися в весняний період. Але ж набагато важливіше не мерзнути і не хворіти взимку.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here