Існує думка, чим більше камер в склопакеті, тим краще. При цьому, звичайно, всім хочеться купити вікна ПВХ дешево. Насправді, вже трикамерні склопакети доцільні тільки в суворих північних умовах. У середній смузі Росії оптимальні двокамерні пластикові вікна. Але на ринку продовжують з’являтися навіть п’ятикамерні, що навряд чи виправдано в житлових будинках. Розглянемо, наскільки покращує пластикові вікна установка трикамерних склопакетів.

Збільшення камер дійсно покращує тепло- і звукоізоляційні властивості вікна ПВХ offerte nieuwe ramen. Але одночасно суттєво збільшується ціна і знижується здатність пропускати денне світло. Найкраще вибрати і купити вікна ПВХ з такими характеристиками, які дозволять пропускати мінімум 60% світла, а двокамерний пакет вже затримує до 40%. Трикамерний, природно, ще більше.

Крім того, з появою додаткової камери значно збільшується вага конструкції, що обов’язково позначиться на роботі фурнітури, термін служби якої істотно зменшиться. Щоб цього уникнути, потрібно великий трикамерний склопакет розбивати на фрагменти менших розмірів (кватирки), що призведе до ще більшого подорожчання всієї конструкції вікна і великих втрат світла. Таким чином, вигоди від її зберігання тепла нівелюються ціною на такі склопакети і зменшенням терміну їх служби.

Оптимальним більшість фахівців вважає двокамерні склопакети, посилені деякими технологічними вдосконаленнями. Так, для зменшення звуко- і теплопровідності можна зовнішнє скло зробити товщі, ніж звичайні 4 мм і збільшити відстань між стеклами в зовнішній камері. Це дає відмінні результати, практично не збільшуючи ціну вікна.

Рентабельно також застосування спеціального енергозберігаючого зовнішнього скла і заповнення просторів між стеклами інертним газом. При цьому потрібно пам’ятати, встановлюючи пластикові вікна — монтаж з недотриманням необхідних вимог може зіпсувати найкраще конструктивне рішення.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяРадиаторы чугунные

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here